iGO8

 

Co to je i GO 8???

Jedná se o navigační software od firmy Nav N Go. Jako první uvedl na trh mapy s  3D budovami (v ČR se jedná o významné budovypředevším  v Praze, v SR v Bratislavě), 3D vizualizaci terénu a 3D provedení silnic pro jednoduché rozeznání nadjezdů, podjezdů a mostů. Plná podpora 3D tak dělá tento software velmi příjemným pro použití v autonavigaci jako je např GPS navigace od fa EVOLVE a díky propracovanému téměř realistickému zobrazení povrchu krajiny, lze tento software použít i pro pěší navigaci (mapa neobsahuje turistické značení).

NavNGo iGO8 Europe, je GPS navigační software určený pro kapesní počítače a mobilní telefony (smartphone), fungující na platformě Windows Mobile. Mapy, které jsou součástí navigačního softwaru, pokrývají 43 zemí Evropy (vyjma Ruska). Celá navigace je přednahrána na SD nebo microSD kartě (miniSD a SD adaptéry jsou součástí balení) a dnes již u novějších navigací Evolve Multitraxx i v paměti navigace.

NavNGo iGO8 Europe je lokalizováno do 30 jazyků s 50 různými volitelnými profily hlasové navigace (včetně Češtiny). Uživatelská příručka rychlého nastavení je přeložena do 27 jazyků (včetně Češtiny) a většinou přiložena na CD.

GPS navigační software je kompatibilní s většinou kapesních počítačů jako je PDA  i mobilních telefonů nejrůznějších značek s QVGA nebo VGA displejem i s interním nebo externím GPS přijímačem.
 

Skiny

Nejpoužívanější skiny jsou

Gurjon

Riks

Dimka

 

 

Pro porovnání přikládám fotogalerii těchto skinů na navigaci Evolve Multitraxx

Další software Pro navigaci EVOLVE